Risinājums I

  Par Risinājums I

  Risinājums I pilna spektra grāmatvedības pakalpojumus piedāvā kopš 2008. gada. Mūsu grāmatvedības komandā ir jauni, mērķtiecīgi un perspektīvi speciālisti, kas ieguvuši izglītību Vidzemes augstskolā un citās izglītības iestādēs.

  Mūsu mērķis ir piedāvāt kvalitatīvus un precīzus grāmatvedības pakalpojumus, lai mūsu klienti varētu veltīt laiku sava uzņēmuma pamatdarbībai un attīstībai.

  Risinājums

  2013. gadā uzņēmums paplašināja savu pakalpojumu klāstu, sākot piedāvāt apsaimniekošanas pakalpojumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Mūsu apsaimniekošanas komandas rīcībā ir viss nepieciešamais aprīkojums un materiāli, lai kvalitatīvi veiktu mums uzticēto darbu. Esam elastīgi, draudzīgi un vienmēr gatavi palīdzēt sakopt vidi.

  SIA Risinājums I apsaimniekošana

  Uzņēmuma Risinājums I vērtības ir:

  • zināšanas
  • precizitāte
  • atbildība
  • mūsdienīgi risinājumi

  Ināra Ķieģele

  “Strādājot Valmieras VID, es guvu plašu un daudzpusīgu pieredzi un specifiskas zināšanas, kas tagad, vadot grāmatvedības uzņēmumu un grāmatvežu komandu, man palīdz koncentrēties uz niansēm, kas citkārt grāmatvežiem var paslīdēt garām.”

  Risinājums I vadītāja
  Ināra Ķieģele

  Mums ir pieredze grāmatvedības pakalpojumu nodrošināšanā
  dažādu nozaru uzņēmumiem

  Mūsu klientu vidū ir arī vairāki ārzemju uzņēmumi, kas izveidojuši filiāli Latvijā, kam varam piedāvāt savus pakalpojumus tāpēc, ka mūsu grāmatveži prot latviešu, krievu un angļu valodu.